SHARE WEEK 2016 – 3 wartościowe blogi, które warto czytać

Na mieście mówią, że dobra treść broni się sama. Oczywiście nie wchodząc w szczegóły techniczne można tak stwierdzić. Trwająca właśnie akcja SHARE WEEK 2016 jest dobrym momentem by uhonorować tych, którzy tworzą dobre treści.

Wybór nie był prosty – czytam wiele blogów i większość z nich zasługuje żeby znaleźć się na wąskiej liście 3 najlepszych, ale tak po prostu się nie da. Postanowiłem więc, że trochę na przekór regułom polecę Ci tych, którzy być może nie są jeszcze najbardziej wpływowymi blogerami, ale przez ostatnie miesiące wykonali masę dobrej pracy by wkrótce dobić do czołówki. Serdecznie zapraszam do lektury!

SHARE WEEK – Ale o co chodzi?

SHARE WEEK to akcja organizowana przez Andrzeja Tucholskiego (niegdyś jestkultura.pl, dziś pod publikuje pod nazwiskiem), która ma na celu wzajemne promowanie się blogerów. Zasady są proste – jeśli jestem blogerem możesz polecić 3 blogi wypełniając formularz na stronie Andrzeja i opublikować artykuł na swoim blogu.

W tym roku akcja obejmuje również jutuberów (jak ja nie lubię tego słowa), więc jeśli prowadzisz swój kanał, również możesz zagłosować.

SHARE WEEK 2016 – moje typy

Tak jak powiedziałem nie jestem wstanie wskazać wszystkich. Już na Boże Narodzenie wskazałem 15 ciekawych blogów ekonomicznych i na dobrą sprawę wszyscy mogliby znaleźć się na liście, a w międzyczasie zacząłem czytać kolejne blogi. Chciałbym jednak wskazać 3 osoby, które wykonały naprawdę olbrzymią pracę i które zasługują na to by wkrótce znaleźć się na topie. Oto Oni:

Mateusz Kiszło z Jak Zarabiać Pieniądze

Bloga Mateusza czytam od kilku miesięcy (wiem, że On też tutaj zagląda) i mogę go szczerze polecić. Wpisy na blogu nie są szczególnie długie, co dla wielu niecierpliwym osobom z pewnością się podoba, za to często obfitują w przydatne linki, które pozwalają lepiej zgłębić temat.

Wierzę, że z miesiąca na miesiąc blog „Jak Zarabiać Pieniądze” będzie się rozrastał, a Mateusz będzie coraz bardziej rozpoznawalny. Gorąco polecam lekturę!

Agnieszka Skupieńska z BiznesoweInfo.pl

Jeśli szukasz bloga dla freelancera to musisz zajrzeć na bloga Agnieszki. Proste porady, napisane prostym językiem to to co najlepiej oddaje charakter bloga. Agnieszka wciąż zyskuje popularność i myślę, że niedługo dogoni „Wielką trójkę”.

Wartością dodaną bloga są niewątpliwie dyskusje w komentarzach, które często zawierają dodatkowe porady i uwagi sprawiając, że przekaz jest uzupełniony o różne punkty widzenia.

Krzysztof Sobolewski z Metafinanse.pl

Krzysiek debiutantem z pewnością nie jest i choć śledzę go od dawna i cenię jako speca od finansów, tak jako bloger urzekł mnie dopiero kilkanaście tygodni temu. Trudno mi uwierzyć, że nie znasz jeszcze „Metafinansów”, ale jeśli tak jest to czas najwyższy nadrobić braki!

Wskaż swoich faworytów!

Nawet jeśli nie jesteś blogerem zachęcam Cię do wskazania swoich faworytów – możesz to zrobić Tu, w komentarzu, natomiast jeśli blogujesz, koniecznie weź udział w SHARE WEEK 2016. Warto promować ciekawe inicjatywy, bo korzyści płyną z tego dla wszystkich.

ODBIERZ BEZPŁATNE ARKUSZE!

Dołącz do grona subskrybentów tego newslettera i odbierz bezpłatne arkusze, które pomogą Ci zapanować na domowym budżetem!

Leave a Comment