Ranking lokat: najlepsze lokaty bankowe na STYCZEŃ 2021

Szukasz lokaty bankowej z najlepszym oprocentowaniem? Dobrze trafiłeś. To właśnie tutaj publikuję codziennie aktualizowany ranking lokat bankowych.

Prezentowany niżej ranking lokat pozwala dobranie lokaty do wielkości wkładu i okresu lokowania środków. Ponadto rozwijając menu opcji możesz sprawdzić, które lokaty możesz założyć przez internet i które nie wymagają zakładania konta bankowego. Szczegółowe informacje na temat danego produktu znajdziesz na stronie oferty, do której przejdziesz klikając przycisk więcej obok danej oferty.

Ranking lokat bankowych na tej stronie jest publikowane dzięki porównywarce depozaur zbierającej najlepsze lokaty bankowe, a także oferującej ranking kont osobistych i listę aktualnych promocji bankowych.

Uwaga: oferty zawierają linki afiliacyjne – jeśli zdecydujesz się na daną ofertę za pomocą tej wyszukiwarki, jej autorzy i ja otrzymamy niewielką prowizję. Chcę jednak zaznaczyć, że ranking jest tworzony w oparciu o obiektywne kryteria, takie jak wysokość oprocentowania i możliwość założenia lokaty bez zakładania konta.