Blog

Sześć wpisów w trzy miesiące. Gdy zaczynałem prowadzić „Finanse od Podstaw” pewnie złapałbym się za głowę na samą myśl, że 2 artykuły miesięcznie to może być sukces. Dziś jednak właśnie tak na to patrzę, ponieważ faktem jest że udało się wskrzesić bloga i rozpocząć nowy etap w jego rozwoju.

Dziś pokazuję kulisy powrotu, podsumowuję to co udało się osiągnąć i to co nie wyszło, a także przedstawiam ostrożne plany na przyszłość.

Czytaj dalej

Nie od dziś wiadomo, że jedną z najlepszych sił napędowych dla biznesu są kontakty. Podobnie jest w przypadku influencerów – kontakty z innymi blogerami, youtuberami, a także z pracownikami agencji PR po prostu pomagają w przebiciu się z nisz i wypłynięcie na szerokie wody internetowego showbiznesu.

Żeby poznać kilka ciekawych osób „z branży”, wysłuchać prelekcji, napić się piwa i wygrać książkę z przepisami dla wegetarian pojechałem do Kielc na Blogotok – jedną z największych konferencji dla blogerów. Jak zwykle nie przywiozłem żadnych zdjęć z tej wyprawy, ale w końcu krówki, wideo, i relacja na blogu też się liczą. Prawda? Czytaj dalej

Witam serdecznie na moim blogu. To tyle tytułem wstępu, bowiem blog w dużej mierze ma być o oszczędzaniu, a również czas warto oszczędzać. Mimo to od czegoś trzeba zacząć dlatego powstał ten wpis.

Przechodząc do meritum, jesteś właśnie na blogu, Finanse od podstaw, którego tematyka skupia się wokół finansów osobistych – a w szczególności zarabiania, oszczędzania i racjonalnego wydawania pieniędzy.

Sprawdź o czym będzie ten blog…